Naar content Naar zoeken Navigatie overslaan

Navigatie

Turbo & Trading

Terug naar overzicht

Trump loopt rood aan, herstel Shell?

Di 3 jun. 2025 | Bart Peters

De markt blijft grillig bewegen nu de discussie over de importheffingen voort duurt. Toch blijven beleggers positief en dat biedt kansen voor o.a. Shell. Ook deze week staan er weer belangrijke items op de agenda, waaronder het rentebesluit van de ECB.

Trump loopt rood aan, herstel Shell?

About the author

Bart Peters avatar
Bart Peters
Trading support B.V.
Bart Peters is ruim 30 jaar actief op de financiële markten. Na een start in de geldhandel werd al snel de overstap gemaakt naar de optiebeurs als Market Maker. Vervolgens werd deze kennis gebruikt en uitgebouwd als bron van informatie en educatie gericht op de actieve zelfbelegger d.m.v. geschreven content en video’s.

More from Bart Peters

Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in Turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe Turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.

Terug naar de bovenkant van de pagina