Naar content Naar zoeken Navigatie overslaan

Navigatie

TurboTalk: Vernieuwd. Scherper. Nog meer op de bal.

Datum:

Wat betekenen renteontwikkelingen, bedrijfswinsten en schommelende olieprijzen voor de financiële markten? Tijdens de vernieuwde TurboTalk op 8 oktober deelden beleggingsexperts Jim Tehupuring en Jean-Paul van Oudheusden hun visie op de markt en actuele beleggingskansen.

Aan de hand van de nieuwe BNP Paribas Kernselectie bespraken zij kansrijke onderliggende waarden, groeimogelijkheden en concrete beleggingsideeën.

Bekijk het webinar terug en ontdek welke kansen volgens de experts extra aandacht verdienen.

 

Tips van Jean-Paul van Oudheusden

Treasury Bond 20+ Year ETF

Lennar

United Airlines

 

Tips van Jim Tehupuring

S&P 500

Sofina

Adyen

Over de presentatoren

Rogier San Giorgi avatar
Rogier San Giorgi
BNP Paribas

Rogier San Giorgi is productexpert en verantwoordelijk voor de verkoopactiviteiten van BNP Paribas Markets in Nederland. Hij werkte eerder bij ABN AMRO en Royal Bank of Scotland en heeft veel kennis van Turbo’s, Boosters, Warrants, Factors en Rendement  Certificaten. Tijdens de webinars vervult hij de rol van presentator.

Jean-Paul van Oudheusden avatar
Jean-Paul van Oudheusden
Markets Are Everywhere

Jean-Paul van Oudheusden leerde professioneel beleggen bij ABN AMRO en later Royal Bank of Scotland, waar hij als productspecialist op verschillende afdelingen veel contact had met particuliere beleggers. Vanuit een verbazing dat in 2020 Shell en ING nog steeds de hoeksteen vormden in veel Nederlandse beleggingsportefeuilles richtte hij Markets Are Everywhere op, waarmee hij aandacht besteedde aan beleggingskansen in onder andere de Verenigde Staten en China. Zijn algemene beleggingsvisie is ook te volgen via reguliere bijdragen op De Aandeelhouder, e-Toro en zijn wekelijkse nieuwsbrief op LinkedIn.

Jim Tehupuring avatar
Jim Tehupuring
1Vermogensbeheer

Jim Tehupuring (1981) begon op jonge leeftijd met beleggen en is inmiddels ruim 15 jaar actief als professional. Hij werkt achtereenvolgens bij Alex Beleggersbank, Binck Bank, RBS en Euronext. Nu is hij als oprichter verantwoordelijk voor het dagelijks bestuur van 1Vermogensbeheer en houdt Jim zich bezig met de tactische asset allocatie en de analyse van Nederlandse en Belgische aandelen. Hij heeft zich gespecialiseerd in de rol van structured products en derivaten binnen de portefeuille.

Turbo’s zijn complexe instrumenten en brengen vanwege het hefboomeffect een hoog risico mee van snel oplopende verliezen. 7 op de 10 retailbeleggers verliest geld met de handel in Turbo’s. Het is belangrijk dat u goed begrijpt hoe Turbo’s werken en dat u nagaat of u zich het hoge risico op verlies kunt permitteren.

Terug naar de bovenkant van de pagina